טיולי תוכן - Via Sabra

Guess what?

Our new and improved site will be up in no time. Want us to let you know when we launch? along with our new trips? fill this out!


 
Close

 

טיולי תוכן

טיולי תוכן

המונח "טיולי תוכן" מתייחס לטווח רחב מאוד של טיולים: למעשה, לכל סוג טיול שאתם יכולים לעלות בדעתכם! מבחינה זו, השמיים הם באמת הגבול. בתחילת הדרך התמחינו בעיקר בטיולי קולינריה, כך שאנו מכירים את המקומות הטובים ביותר בתחום, אפילו את מוכר הקטייף הכי טוב בשוק בנצרת, שאנחנו בטוחים שתשמחו להכיר. עם הזמן רכשנו התמחות בעוד סוגים רבים של טיולים; נרכיב לכם טיול לפי כל נושא שאתם מתעניינים בו: טיולים בנושאי אמנות, היסטוריה, גאוגרפיה, סיורי ליקוטים, טיולים בשביל ישראל, גאולוגיה, טיול בעקבות אישים, טיול עירוני וטיול שטח, בכל רמת קושי - ואלו, כאמור, רק דוגמאות. 
נוכל תוך כדי הטיול להעביר לכם סדנת צילום בפלאפונים עם צלם מקצועי, נוכל לטייל ביקבים ובמגבנות המיוחדים ביותר ונוכל אפילו לעשות לכם סיור בעקבות סרטי הבורקס שכולנו גדלנו עליהם! אנחנו מקפידים תמיד ליצור לכם תוכן מקורי, ובטוחים שנוכל ללמד גם את המומחים שבכם פרטים חדשים ולייצר עבורכם חוויות חדשות וזכרונות נהדרים.
הטיולים מתאימים לכל קבוצה  או הרכב ולכל מטרה: ארגון או חברה, משפחה המציינת אירוע חשוב, קבוצת חברים. בין אם אתם רוצים לצאת למסע שטח ברכבי RZR או לטיול רגלי בנושא היסטוריה, בין אם אתם מתניינים בארכאולוגיה או גאולוגיה, אנשי התוכן שלנו כאן כדי להגשים לכם כל חלום. אנחנו בוחרים את המדריכים שלנו על פי תחום ההתמחות של הטיול ומקפידים לעבוד רק בעלי המלצות ועם אנשי המקצוע הטובים ביותר.
רוצים דוגמאות נוספות לטיולי תוכן מיוחדים שלנו? בבקשה (ורק זכרו שאלו דוגמאות בלבד ונשמח להתאים לכם כל סוג של טיול):

 טיולי קולינריה - טיול קולינרי בכרם התימנים ובירושלים

טיולי משפחות

סדנאות מיוחדות - סדנת עישון בשרים, סדנת צילום בסמארטפון

 

צרו קשר

Required field