מי אנחנו? - Via Sabra

Guess what?

Our new and improved site will be up in no time. Want us to let you know when we launch? along with our new trips? fill this out!


 
Close

 

מי אנחנו?

אנחנו ויה סברה

אנחנו מאמינים בלתור ולגלות מחדש את הארץ, להכיר צדדים נסתרים, להיחשף לאנשים ולסיפורים מרתקים, ללמוד על ההיסטוריה המרתקת של ישראל, על פסיפס הקהילות שבתוכה, לטעום, להריח ולנשום את הרב-תרבותיות הישראלית. בכל פעילותנו עומד הרצון ליצור חוויה אותנטית ומקורית, שתקרב את המטיילים לאהבת הארץ, כפי שאנו אוהבים אותה. אנו מספקים שירות ברמה גבוהה ביותר, אשר מתבסס על צרכי הלקוח ותפור על פי מידותיו האישיות.

ויה סברה עוסקת במגוון תחומים :
תיירות פנים - טיולים וסיורים בכל רחבי הארץ במגוון נושאים: סיורים קולינריים וסדנאות שונות, מסלולי טיול בטבע בדרגות קושי שונות, סיורי ליקוט, סיורים אורבניים, סיורים חקלאיים ואקולוגיים, סיורים בעקבות סופרים, מלחינים, נשים, אישים וכו', טיולי שטח – overland, ג'יפים, ריינג'רים.
תיירות נגישה - הן בתחום התיירות הנכנסת והן בתחום תיירות הפנים, אנחנו מעניקים שירות ייחודי לבעלי צרכים ייחודיים (בכל מגוון המוגבלויות) לרבות מסלולי טיול מונגשים, הסעה ברכבים ייעודיים והתאמה מלאה של הטיול למגבלת הלקוחות. לא אחת מספרים לקוחות אלו שהגשמנו חלום עבורם, בכך שאפשרנו להם לטייל עם יקירהם במקומות שלא חשבו שיוכלו לטייל בשל מוגבלותם. 
ימי כיף ופעילויות גיבוש לחברות וארגונים - משחקי כתב חידה, פעילויות ומשימות אתגריות בשטח, משחקי ניווט, סדנאות תוכן כגון: צילום, תנועה, סדנאות קולינריות ועוד.
שירותים לאורחים עסקיים - כולל מגוון שירותי קונסיירג'.
תיירות נכנסת - החברה מארחת קבוצות ומשלחות מחו"ל, בהן קבוצות מטעם פדרציות, קהילות יהודיות, משלחות קולינריות ואנשי עסקים, כמו גם טיולים למשפחות ומטיילים עצמאיים. אנו מתאימים מסלולי טיול ייעודיים עפ"י אופי ומטרת המשלחת ומתגאים בבניית תוכנית מקורית לכל אחד מלקוחותינו.

מעל לכל, חשובה לנו שביעות הרצון של הלקוחות שלנו. כפי שמראים מחקרים רבים וכפי שאנו יודעים מניסיוננו,  שביעות רצון כזאת יכולה להיות אפשרית רק אם הלקוח ירגיש שחווית השירות שניתנה לו היא יוצאת דופן. אנחנו תמיד נהיה מוכנים לעשות עוד כברת דרך עבורך, לא נסתפק בלתת את מה שהתחייבנו לו אלא נעשה את המאמץ הנוסף כדי להבטיח ששמחת העשיה שלנו תורגש על ידך  ותשמח גם אותך.
 

קרא עוד
אביחי צברי
אביחי צברי
אביחי צברי
מנכ"ל
רוס רוקר
רוס רוקר
רוס רוקר
מנהלת תוכן
מיאר סלימן
מיאר סלימן
מיאר סלימן
אחראית אופרציה
ג'ני אברהמס
ג'ני אברהמס
ג'ני אברהמס
מנהלת המשרד
מעיין בויארסקי
מעיין בויארסקי
מעיין בויארסקי
מנהלת לקוחות ומנהלת תוכן
צרו קשר

Required field