תיירות נגישה - Via Sabra

Guess what?

Our new and improved site will be up in no time. Want us to let you know when we launch? along with our new trips? fill this out!


 
Close

 

תיירות נגישה

תיירות נגישה

אנחנו בויה סברה מאמינים שהאהבה לטיולים והזכות להכיר את ישראל היא נחלת כולנו, בכל גיל ובכל מצב גופני. מסיבה זו רכשה ויה סברה לפני כשנה את חברת ישראל לכל, החברה היחידה בישראל העוסקת בתיירות נגישה. יחד, אנחנו מציעים תיירות נגישה בישראל ברמה אחרת: שירותי תיירות לבעלי הצרכים המיוחדים, בכל מגבלה, לרבות בעלי מגבלה בהליכה (גם מפאת הגיל), בעלי כסאות גלגלים, בעלי לקויות שמיעה או ראיה או בעלי הפרעות קשב ואוטיזם. המטרה שלנו היא למצוא פתרונות יצירתיים לכולם בכדי שיוכלו לטייל בחופשיות, בסביבה בטוחה וידידותית המתאימה לצרכיהם.
השירותים שלנו כוללים:
• שירותי תיירות לבעלי מוגבלויות בארץ ובעולם, במגוון שפות.
• טיולים מותאמים ללקבוצות וליחידים, בנית מסלול הטיול ושירותי הדרכה.
• סיורי יום וטיולים ארוכים יותר
• מגוון שירותים גם למטיילים עצמאיים בעלי צרכים מיוחדים: תיאום מלונות נגישים, רכבים מונגשים וסידורי תחבורה והשכרת ציוד רפואי (כסאות גלגלים ועזרים נוספים).
הצוות שלנו כולל מדריכים מיומנים ובעלי הכשרה בעבודה עם עם בעלי מוגבלויות. כך, אנחנו מציעים לכם את האפשרות לחוות את נפלאותיה של המדינה שלנו, מהצפון ועד הדרום, על כל אתריה וההיסטוריה המרתקת שלה. במשך שנים רבות  ערכנו מחקר מקיף ואספנו ידע רב בכדי שנוכל להבטיח לכם חווית טיול נהדרת:  אנחנו מזמינים אתכם להאמין, שחרף כל מגבלה תוכלו להגשים את כל חלומותיכם!

:דוגמאות לטיולים

יום פעילות ביערות מנשה

יום פעילות בעמק בית שאן

צרו קשר

Required field